Persbericht Struintocht door de Lobberdense Waard

82 Views

IVN de Oude IJsselstreek werkgroep de Liemers organiseert op zondag 26 juni a.s. een excursie door de Lobberdense Waard in Pannerden. De start van de 2 uur durende struintocht is om 14.00 uur bij de kruising Lobberdenseweg/Rijndijk in Pannerden.

 Door kleiwinning zijn er in het gebied waterpartijen ontstaan met een grote verscheidenheid aan planten en dieren. Grote grazers houden het terrein met daarin een ooibos toegankelijk. Onder de deskundige leiding van de IVN gids ontdekken de deelnemers wat er in de waard leeft. Na jaren van voorbereiding gaan er binnenkort in het gebied ingrijpende veranderingen plaatsvinden met betrekking tot natuurontwikkeling en ruimte voor de rivier.

Aan deelname aan deze excursie zijn geen kosten verbonden, maar een vrijwillige bijdrage wordt door IVN – De Liemers op prijs gesteld. Trek passend schoeisel aan. Aanmelden via de website https://www.ivn.nl/afdeling/de-oude-ijsselstreek/activiteiten/struintocht-door-de-lobberdense-waard-2 is zeer gewenst.

Voor meer informatie: Gerrit van Alst, tel. 0316-341341

Reageer op dit artikel

Uw e-mail adres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met (verplicht).

Repeat speelt Rumours!

Meer weten over de Liemers? Ga naar De Liemers Helemaal Goed!