vrijdag, december 5, 2025
No menu items!
Blik op online, de online specialist van de liemers
SOS Service spreekt uw taal
HomeNieuws uit de regioLionsclub De Liemers doneert meer dan 18.000 euro aan Ome Joop’s...

Lionsclub De Liemers doneert meer dan 18.000 euro aan Ome Joop’s Tour

Zondag 22 juni zijn vanaf de parkeerplaats bij Uitspanning ’t Peeske 50 equipes vertrokken voor de jaarlijkse autorally van Lionsclub De Liemers. De route voerde dit jaar door delen van De Liemers, Montferland en de Achterhoek, de regio’s die komende zomer ook worden bezocht door de deelnemers aan Ome Joop’s Tour. De fietsronde uit Arnhem voor jongens en meisjes in de leeftijd van 9 tot en met 12 jaar was door de leden van Lionsclub De Liemers gekozen tot goed doel waar het inschrijfgeld van dit jaar naartoe mocht gaan.

De zon scheen uitbundig, een heerlijke lunch bij Erve Kots in Lievelde vormde een welkom pauzenummer. Het tweede deel van de rally bracht de chauffeurs en hun navigators terug naar ’t Peeske, waar onder het genot van een barbecue verzoeknummers konden worden aangevraagd bij Lara Leaves, gevolgd door een veiling van bijzondere items.

Vincent Leenders die samen met Frans van Wanrooy van Lionsclub De Liemers de bestemming van het rallygeld in kaart bracht mocht namens Ome Joop’s Tour even poseren met de cheque die door president Tian Herstel was overhandigd aan Marcel Legerstee, voorzitter van Ome Joop’s Tour. Alle foto’s van de rally staan inmiddels online, klik op liemerstourrallylionsedition2025 om te bekijken. Veel plezier.

Ome Joop’s Tour beleeft dit jaar de 75e editie, die van start gaat op zondag 20 juli met een Rondje Nederland door het Nederlands Openluchtmuseum. De karavaan slaapt vervolgens vanaf dinsdag 22 tot en met zaterdag 26 juli vier nachten op De Nevelhorst bij DVC’26. Alle informatie over de editie van dit jaar staat op www.omejoopstour.nl.

OOK INTERESSANT?

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

- Advertenties -
 Film brengt een gevoel over
 programma Kunstwerk

Meest gelezen

Nieuwste reacties