Deze presentatie (lezing) georganiseerd door Groei&Bloei afd. Liemers is op 2 februari aanstaande.
In deze boeiende lezing neemt Hans van Wieren je, met veel foto’s mee op een reis langs veel mooie balkons en terrassen. Je ziet dat het aankleden, opvullen en beplanten van een terras of balkon eigenlijk hetzelfde is.
Door het veranderende klimaat kunnen veel planten, die voorheen in huis konden staan, nu met gemak op het balkon de winter doorkomen. Je hebt balkons waar mensen flink uitpakken en die het verlengde van hun woonkamer zijn. Toch kunnen we zeggen dat een balkon met een beetje groene aandacht makkelijk tot een groene oasis te maken is: door struiken in grote bakken te planten, zien we eigenlijk weinig verschil tussen balkon en de ‘gewone’ tuin. Waarbij het onderhoud van een een balkon ook nog eens veel eenvoudiger is. Dit geldt natuurlijk ook voor uw terras.
Kortom; een lezing vol tips en ideeën om je balkon of terras sfeervol in te richten.
De lezing wordt gehouden in zaal Staring, Grietakkers 3 in Zevenaar en begint ivm. onze ALV om 20.15 uur. De zaal is vanaf 20.00 uur open.
De entree bedraagt voor leden 4 euro en voor niet-leden 6,50 euro (is inclusief koffie/thee en lot voor de loterij. Betalen kan contant of door middel van het scannen van de QR code bij de ingang.
Leden en niet-leden zijn -zoals altijd- van harte welkom!






